Franchise Faydaları

Franchise Faydaları

Franchising Nedir?

Franchising bir ürün veya hizmetin imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre şart ve sınırlamalar dahilinde işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin bilgi ve destek (*know-how) sağlamak sureti ile, imtiyaz hakkını ticari işler yürütmek üzere ikinci tarafa verdiği imtiyazdan doğan, uzun dönemli ve sürekli bir iş ilişkilerinin bütünüdür. Franchising, birbirinden bağımsız iki taraf arasında meydana getirilen sözleşmesel bir ilişkidir.

Bu kapsamda Erçelebi Kömürde Kadayıf, gücüne güç katacak iş ortakları ile hizmet ağını genişletmeyi planlamaktadır. Markasal gücün kullanımı tüm dünya tarafından kabul görülmüş franchise sistemi ile daha kolay ve uygulanabilirdir.

Erçelebi Kömürde Kadayıf Franschise Sisteminin Faydaları?

Kömürde kadayıf ve künefe yapımını lezzetin sürekliliği için standarlara bağlamıştır. Bu standartlar kabul görmüş lezzetlerden oluşmaktadır.

Hiç bir yerde olmayan çeşitleri üreterek denenmemiş tatlarıda standart bir hale getirilmişdir. Bu özel tatlarıda sizin kullanmanıza olanak sağlar.

Erçelebi markası ile gerek Türkiye gerekse Dünya genelinde bir standardı yakalamış olursunuz.

Erçelebi markası ile eğitim ve profesyonel eleman desteğinden faydalanmış olacaksınız.

Erçelebi markası ile ilerde yapılacak yeni ürün ve dizayn çalışmalarından yararlanacaksınız.

İşletmenizin kuruluş aşamasında ihtiyaç duyulacak tüm çalışmaları, yer seçimi, dekorasyon, teknik alt yapı gibi alanların tamamından faydalanarak hem zamandan hem maliyetten tasarruf edebileceksiniz.

Reklam tanıtım gibi lansman maliyetlerinizi ortadan kaldırarar yatırım maliyetinizi düşürüp, tanıtım sürecinizi kısaltarak hızlı bir şekilde karlılığa ulaşmanızı sağlar.

Ar-ge maliyetlerinizi sıfıra indirir.

Daha fazlası için bizimle irtibata geçiniz.

Franchise Başvuru Formu