Hakkımızda

Hakkımızda

Kömürde kadayıfı Gaziantep’te, ilk olarak yapan ve yine kadayıfın yanında ilk süt ikramında bulunan Erçelebi Kömürde Kadayıf, müşterilerinden de son derece yoğun ilgi görüyor.

Gaziantep’e ilkleri getiren Erçelebi Kömürde Kadayıf uzun yıllar mesleki tecrübesiyle, muhteşem lezzetleri Gazianteplilerin damak tadıyla buluşturuyor. 25 adet kadayıf çeşitlerini olduğunu dile getiren Erçelebi işletme sahibi Mehmet Kılıç, “Biz Erçelebi, olarak kadayıfta adeta çığır açtık. Ürünlerimizin birçoğunun çeşidi başka hiçbir yerde bulunmamaktadır. Çoğu ürünümüzün patentini almış bulunmaktayız. Birbirinden leziz kadayıf çeşitlerimizin tadına bakmaları için tüm Gazianteplileri Erçelebi Kömürde Kadayıf’a bekliyoruz. açıklamasında bulundu.

Yurtiçinde ve yurtdışında “Kadayıf” denince akla gelen ilk marka olan Erçelebi Kömürde Kadayıf, Türkiye’nin köklü bir lezzet çınarıdır. 1972 yılında Gaziantep’te başlayan serüven, Mehmet Kılıç'ın kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla, sektörün öncüsü olan ve Gazianteplilerin sevgisini kazanan Erçelebi Kömürde Kadayıf, online sipariş alarak, yurt içinde ve yurt dışında ki müşterilerine lezzetini ulaştırıyor.

42 yıldır sektörde bulunan Erçelebi Kömürde Kadayıf ustalığın kuşaklar boyu devam etmesiyle global bir markaya dönüşen, Erçelebi Kömürde Kadayıfları aynı zamanda Türkiye’nin Kadayıf ustalarını da yetiştiren bir okul statüsündedir.

www.ercelebikadayif.com